Uztura bagātinātāju reģistrs

PVD reģistru mājaslapā tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes. Sapratu Sīkdatņu politika
Dati atlasīti pēc 11734 Reģ. nr. 11734
Reģ.nr. Nosaukums Atbildīgais uzņēmums Vairāk
11734 VitirON™ D3 Olive SUN 4000 IU (2018.) UAB ''Sicor Biotech''

Papildu informācija

Reģistrācijas numurs: 11734
Ražotājs: Valentis, UAB
Lietuva
Atbildīgais uzņēmums: UAB ''Sicor Biotech''
111660489
Molėtų pl. 5, LT-08409 Vilnius, Lietuva
Pagatavojuma veids: cits, šķīdums
Garša: -
Fasējuma vienības lielums: šķīdums pa 10 ml
Iepakojuma vienības lielums: Šķīdums pa 10 ml ar izsmidzinātāju
Ieteicamā diennakts deva: Pa vienam izsmidzinājumam 1 reizi dienā
Sastāvs: • Olīveļļa
• Aromatizētājs (apelsīnu ēteriskā eļļa)
• D VITAMĪNS - 100 μg

Marķējuma teksts

Kastīte

 

VitirON™ D3 Olive SUN 4000 IU


Uztura bagātinātājs

 

 

 

Neto tilpums: 10 ml

 

10 ml – 100 dienām

Dabīga apelsīnu garša

 

PRIEKŠĒJAIS PANELIS:

 

 

D3 vitamīns ar augstu uzsūkšanās pakāpi aerosola veidā. Dabīga olīveļļas bāze, kas veicina labu uzsūkšanos.

Augsta (4000 SV) D3 vitamīna deva katrā izsmidzināšanas reizē.

 

D3 vitamīns piedalās kaulu, zobu veselības saglabāšanā, palīdz uzturēt muskuļu un imūnsistēmas darbību, kā arī tas nepieciešams normālai kaulu augšanai un attīstībai bērniem.

 

Sastāvdaļas:  olīveļļa; aromatizētājs: apelsīnu (Citrus sinensis) ēteriskā eļļa; holekalciferols (D3 vitamīns).

 

 

1 izsmidzināšanas reizē (deva)

D3 vitamīns

100 µg (4000 SV) (2000 %*)

* NRV – uzturvielu atsauces vērtība


Lietošana: bērniem no 11 gadu vecuma un pieaugušajiem, mātēm, kuras baro bērnu ar krūti un grūtniecēm pa 1 izsmidzinājumam 1 reizi dienā.

Lietotās piktogrammas: olīveļļa; ar apelsīnu garšu; augsta uzsūkšanās pakāpe; mutē izsmidzināms aerosols; piemērots veģetāriešiem; nesatur lipekli; nesatur mākslīgās krāsvielas un konservantus; nesatur cukuru; nesatur ģenētiski modificētus organismus, paredzēts 100 dienām.

 

 

Brīdinājums: nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Sabalansēta diēta un veselīgs dzīvesveids ir būtiski labas veselības saglabāšanai.

 

 

MUGURĒJAIS PANELIS:

Piktogrammas ar tekstu angļu valodā:

 

 

 Olive oil

 

  Orange taste

High absorption

 

 Oral spray

Suitable for vegeterians

Gluten free

No artificial colourants

Preservatives free

Sugar free

 GMO free

 For 100 days

 

 

Uzglabāšana: uzglabāt temperatūrā līdz 25 °C. Sargāt no gaismas. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.


Izplatītājs: Teva Baltics/ UAB ,,Sicor Biotech”, Molėtų pl. 5, LT-08409 Vilnius, Lietuva

Izcelsmes valsts: ES

 

 

Partijas Nr.:

Ieteicams līdz: (beigām):



Etiķete


VitirON™ D3 Olive SUN 4000 IU


Uztura bagātinātājs

Olīveļļa

Dabīga apelsīnu garša

Augsta uzsūkšanās pakāpe

Mutē izsmidzināms aerosols

10 ml

 

 

 

Partijas Nr.:

Ieteicams līdz: (beigām):



VitirON™ D3 Olive SUN 1000 IU, 2000 IU, 4000 IU

Uztura bagātinātājs

 

Mutē izsmidzināms aerosols

Neto tilpums: 10 ml – 100 dienām

Ar dabīgu apelsīnu garšu

 

Ir atklāts, ka lielākajai daļai organismā esošo audu un šūnu ir D vitamīna receptori (tostarp smadzeņu, prostatas, krūšu un resnās zarnas audi, kā arī imūnā atbildē iesaistītās šūnas), kas palielina D vitamīna nozīmi. Tas palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, normālu muskuļu un imūnsistēmas darbību, kā arī tas nepieciešams bērniem normālai kaulu augšanai un attīstībai.

 

VitirON™ D3 Olive SUN ir uz olīvu eļļas bāzes veidots produkts, kas veicina labu uzsūkšanos un biopieejamību, salīdzinot ar D vitamīnu uz citas bāzes. Tam ir lieliska apelsīnu garša, kas maskē olīvu eļļas garšu.

 

VitirON™ D3 Olive SUN ir D vitamīns lielā devā, ir pieejami 3 stiprumi: 1000 SV, 2000 SV un 4000 SV. Izvēlieties sev piemērotāko stiprumu optimāla D vitamīna līmeņa nodrošināšanai.

 

VitirON™ D3 Olive SUN aerosola veidā veicina ātru D vitamīna uzsūkšanos. Aerosols īpaši veidots, lai, lietojot mutē vai zem mēles, D vitamīns ātri uzsūktos un nokļūtu tieši asinsritē, apejot gremošanas sistēmu. Aerosola forma ir arī daudz piemērotāka un tai ir būtiskas priekšrocības, lietojot to cilvēkiem ar traucētu uzsūkšanos un cilvēkiem ar malabsorbciju.

 

VitirON™ D3 Olive SUN priekšrocības

 

 Olive oil

 

  Orange taste

High absorption

 

 Oral spray

Suitable for vegeterians

Gluten free

No artificial colourants

Preservatives free

Sugar free

 GMO free

 For 100 days

Lietotās piktogrammas: olīveļļa; ar apelsīnu garšu; augsta uzsūkšanās pakāpe; mutē izsmidzināms aerosols; piemērots veģetāriešiem; nesatur lipekli; nesatur mākslīgās krāsvielas un konservantus; nesatur cukuru; nesatur ģenētiski modificētus organismus, paredzēts 100 dienām.

 

D vitamīna nozīme

Atbilstoša šī vitamīna lietošana ir svarīga gan pieaugušajiem, gan bērniem.

 • Šis vitamīns ir būtisks normālai kaulu un zobu attīstībai un augšanai bērnu un pusaudžu vecumā, un tas palīdz uzturēt kaulu veselību pieaugušajiem un gados vecākiem cilvēkiem.

 • D vitamīns nepieciešams efektīvam kalcija uzsūkšanās procesam, tas veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos/ izmantošanu, regulē kalcija un fosfora vielmaiņu, palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs, un kaulu veselību.

 • Ir pieejami plaši pierādījumi, ka D vitamīns palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību, veicina normālu imūnsistēmas darbību un tam ir īpaša loma šūnu dalīšanās procesā.

 

Olīvu eļļas nozīme

D vitamīns ir svarīgs taukos šķīstošs vitamīns – tas nozīmē, ka tas šķīst taukos un eļļās. Šis produkts uz olīvu eļļas bāzes veicina labu D vitamīna uzsūkšanos un biopieejamību

 

Kādos gadījumos D vitamīns ir nepieciešams?

 • Dažu pētījumu dati liecina, ka vairāk nekā 80% populācijas mūsu platuma grādos trūkst D vitamīna ziemā un aptuveni 30% - vasarā. Tādējādi, ja D vitamīns ādā neveidojas pietiekamā daudzumā, ir ieteicams to lietot papildus visu gadu.

 • Šis vitamīns ir nepieciešams jebkurā vecumā: bērniem sākot no dzimšanas, pieaugušajiem, sievietēm grūtniecības laikā un barojot bērnu ar krūti. Padzīvojušiem cilvēkiem ir īpaši svarīgi papildus lietot D vitamīnu (samazinātas šī vitamīna veidošanās ādā un uzsūkšanās zarnās dēļ), kā arī cilvēkiem ar lieko svaru (samazināta D vitamīna biopieejamība tā nogulsnēšanās dēļ organisma taukos).

 • Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) ir konstatējusi, ka ieteicamā deva, kas droši lietojama 1 līdz 10 gadus veciem bērniem, ir 2000 SV (50 µg), bet mazākiem bērniem nevajadzētu lietot vairāk nekā 1000 SV (25µg) dienā. Ir pierādīts, ka 4000 SV (100 µg) D vitamīna dienā ir maksimālā deva, kas droši lietojama pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma. Šī pati deva ir droši lietojama sievietēm grūtniecības laikā un barojot bērnu ar krūti.

 

D vitamīna aerosola priekšrocības

D vitamīns kā uztura bagātinātājs pieejams dažādās formās: tablešu, kapsulu un šķīdumu veidā. Mutē izsmidzināms aerosols ar olīvu eļļu ir laba alternatīva citām formām.

 • Aerosola uzsūkšanās pakāpe ir par 50% augstāka salīdzinot ar mīkstajām želatīna kapsulām.

 • Turklāt aerosola forma ir ērtāka lietošanā. Vienā pētījumā bērniem, kurā tika salīdzināti divi lietošanas veidi, dalībnieki atzina, ka D vitamīns mutē izsmidzināma aerosola veidā bija viņiem piemērotāks (91%), nekā iekšķīgi lietojami D vitamīna pilieni (45%).

 • Šāds lietošanas veids ir ērts un nodrošina citu uzsūkšanās veidu, nevis uzsūkšanos no kuņģa-zarnu trakta, kas ir būtiska priekšrocība cilvēkiem ar uzsūkšanās traucējumiem vai cilvēkiem ar malabsorbciju.

 • Tā kā D vitamīns ir taukos šķīstošs vitamīns, šis produkts uz olīvu eļļas bāzes veicina labu uzsūkšanos un biopieejamību.

 

VitirON™ – vitamīnu spēks visai ģimenei!

Līdzsvarots vitamīnu un minerālvielu komplekss pieaugušajiem un bērniem. Katra forma rūpīgi veidota, ņemot vērā lietotāju vajadzības, lai nodrošinātu labu vitamīnu un minerālvielu uzsūkšanos, kā arī augsti efektīvu sastāvu pacientu imunitātes, fiziskā un vispārējā veselības stāvokļa, un augsta enerģijas līmeņa uzturēšanai.

 

VitirON™ D3 Olive SUN 1000 IU, 2000 IU, 4000 IU

D3 vitamīns ar augstu uzsūkšanās pakāpi aerosola veidā. Olīveļļas bāze, kas veicina labu uzsūkšanos salīdzinot ar tabletēm vai par 50% labāku uzsūkšanos, salīdzinot ar mīkstajām želatīna kapsulām. Ar dabīgu apelsīnu garšu.

Augsta D3 vitamīna deva katrā izsmidzināšanas reizē. D3 vitamīns palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, normālu muskuļu darbībuveicina normālu imūnsistēmas darbību, kā arī tas nepieciešams normālai kaulu augšanai un attīstībai bērniem.

 

VitirON™ Active Suscaps: enerģijas avots katrai dienai. Satur 100% ieteicamos vitamīnus un minerālvielas. Pateicoties īpašām Suscaps kapsulām, kur vitamīni un minerālvielas ir eļļas suspensijas veidā nodrošina labu vitamīnu, minerālvielu un aminoskābes uzsūkšanos organismā. Šie vitamīni palīdz uzturēt enerģijas līmeni, imunitāti, fizisko un vispārējo veselības stāvokli.

 

VitirON™ Man MultiLong: vitamīni un minerālvielas, kas paredzēti īpaši vīriešiem ilgstošai enerģijas saglabāšanai. Īpašas ilgstošas darbības kapsulas nodrošina vitamīnu un minerālvielu atbrīvošanos 5 stundu laikā, kas nodrošina vitamīnu un minerālvielu pieejamību organismā visas dienas laikā un palīdz tiem labāk uzsūkties, veicinot ilgāku enerģijas līmeņa saglabāšanu, salīdzinot ar standarta vitamīnu preparātiem.

Īpaši piemērotas tiem, kam intensīvas fiziskas un intelektuālas slodzes, vai ilgstošu fizisku aktivitāšu dēļ nepieciešams ILGTERMIŅA vitamīnu un enerģijas avots. Šie vitamīni paredzēti ilgstošai enerģijas līmeņa, imunitātes, fiziskās, vispārējās un psihiskās veselības uzturēšanai.

 

VitirON™ KIDS Toys, Fruits, Basketball: augsti efektīvs 10 vitamīnu un minerālvielu komplekss bērnu veselībai, attīstībai un imunitātei, kas apvienots garšīgā košļājamā pastilā, kas bērniem garšos. 100% dabiska augļu un ogu garša, nesatur mākslīgas krāsvielas. Nesatur konservantus.

 

VitirON™ KIDS Immunity: augsti efektīvs 11 vitamīnu un minerālvielu komplekss bērnu veselībai, attīstībai un imunitātei. Ar paaugstinātu C un D vitamīnu saturu, kā arī selēnu un B6 vitamīnu, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību.. Šis komplekss apvienots garšīgā košļājamā pastilā, kas bērniem garšos. 100% dabiska ogu garša, nesatur mākslīgas krāsvielas. Nesatur konservantus. Nesatur laktozi. Nesatur lipekli.

 

 

 

 

Iepriekšējais marķējuma teksts, ar kādu ļauts laist tirgū uztura bagātinātāju, saskaņā ar Ministru kabineta 2015.gada 1.decembra noteikumu Nr.685 "Prasības uztura bagātinātājiem" 2.pielikuma 1.piezīmi.

 

 

Kastīte

 

VitirONTM D3 Olive SUN 4000 IU

Uztura bagātinātājs

 

 

 

Neto masa: 10 ml

 

10 ml - 100 dienām

Dabīga apelsīnu garša

 

PRIEKŠĒJAIS PANELIS:

 

 

 

 

D3 vitamīns ar augstu uzsūkšanās pakāpi aerosola veidā. Dabīga olīveļļas bāze, kas nodrošina labāku uzsūkšanos.

Augsta (4000 SV) D3 vitamīna deva katrā izsmidzināšanas reizē.

 

D3 vitamīns piedalās kaulu, zobu veselības saglabāšanā, palīdz uzturēt muskuļu un imūnsistēmas darbību, kā arī tas nepieciešams normālai kaulu augšanai un attīstībai bērniem.

 

Sastāvdaļas: neapstrādāta augstākā labuma olīveļļa; aromatizētājs: apelsīnu (Citrus sinensis) ēteriskā eļļa; holekalciferols (D3 vitamīns).

 

 

1 izsmidzināšanas reizē (deva)

D3 vitamīns

100 µg (4000 SV) (2000 %*)

* NRV - uzturvielu atsauces vērtība

Lietošana: bērniem no 11 gadu vecuma un pieaugušajiem, mātēm, kuras baro bērnu ar krūti un grūtniecēm pa 1 izsmidzinājumam 1 reizi dienā.

Lietotās piktogrammas: dabīga olīveļļa; ar apelsīnu garšu; augsta uzsūkšanās pakāpe; mutē izsmidzināms aerosols; piemērots veģetāriešiem; nesatur lipekli; nesatur mākslīgās krāsvielas un konservantus; nesatur cukuru; nesatur ģenētiski modificētus organismus.

 

 

Brīdinājums: nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Sabalansēta diēta un veselīgs dzīvesveids ir būtiski labas veselības saglabāšanai.

 

 

MUGURĒJAIS PANELIS:

Piktogrammas ar tekstu angļu valodā:

 

 

Pure olive oil

 

Orange taste

High absorption

 

 

Oral spray

Suitable for vegeterians

Gluten free

No artificial colourants

Preservatives free

 

Sugar free

 

 

 

GMO free

 

 

 

Uzglabāšana: uzglabāt temperatūrā līdz 25 °C. Sargāt no gaismas. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

Izplatītājs: Teva Baltics/ UAB ,,Sicor Biotech", Molėtų pl. 5, LT-08409 Vilnius, Lietuva

Izcelsmes valsts: ES

 

 

Partijas Nr.:

Ieteicams līdz: (beigām):

Etiķete

VitirONTM D3 Olive SUN 4000 IU

Uztura bagātinātājs

Dabīga olīveļļa Dabīga apelsīnu garša

Augsta uzsūkšanās pakāpe

Mutē izsmidzināms aerosols

10 ml

 

 

 

Partijas Nr.:

Ieteicams līdz: (beigām

 

 

 

 

VitirONTM D3 Olive SUN 1000 IU, 2000 IU, 4000 IU

Uztura bagātinātājs

 

Mutē izsmidzināms aerosols

Neto masa: 10 ml - 100 dienām

Ar dabīgu apelsīnu garšu

 

Ir atklāts, ka lielākajai daļai organismā esošo audu un šūnu ir D vitamīna receptori (tostarp smadzeņu, prostatas, krūšu un resnās zarnas audi, kā arī imūnā atbildē iesaistītās šūnas), kas palielina D vitamīna nozīmi. Tas palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, normālu muskuļu un imūnsistēmas darbību, kā arī tas nepieciešams bērniem normālai kaulu augšanai un attīstībai.

 

VitirONTM D3 Olive SUN ir uz olīvu eļļas bāzes veidots produkts, kas nodrošina tā labāku uzsūkšanos un biopieejamību, salīdzinot ar D vitamīnu uz citas bāzes. Tam ir lieliska apelsīnu garša, kas maskē olīvu eļļas garšu.

 

VitirONTM D3 Olive SUN ir D vitamīns lielā devā, ir pieejami 3 stiprumi: 1000 SV, 2000 SV un 4000 SV. Izvēlieties sev piemērotāko stiprumu ātrākai un efektīvākai D vitamīna līmeņa palielināšanai.

 

VitirONTM D3 Olive SUN aerosola veidā nodrošina ātrāku D vitamīna uzsūkšanos, nekā lietojot tabletes vai par 50% labāku uzsūkšanos, salīdzinot ar mīkstajām želatīna kapsulām. Aerosols īpaši veidots, lai D vitamīns nokļūtu tieši asins plūsmā, apejot gremošanas sistēmu. Aerosola forma ir arī daudz piemērotāka un tai ir būtiskas priekšrocības, lietojot to cilvēkiem ar traucētu uzsūkšanos un cilvēkiem ar malabsorbciju.

 

VitirONTM D3 Olive SUN priekšrocības

 

Pure olive oil

 

Orange taste

High absorption

 

 

Oral spray

Suitable for vegeterians

Gluten free

No artificial colourants

Preservatives free

 

Sugar free

 

 

 

GMO free

 

Lietotās piktogrammas: dabīga olīveļļa; ar apelsīnu garšu; augsta uzsūkšanās pakāpe; mutē izsmidzināms aerosols; piemērots veģetāriešiem; nesatur lipekli; nesatur mākslīgās krāsvielas un konservantus; nesatur cukuru; nesatur ģenētiski modificētus organismus.

 

D vitamīna nozīme

Atbilstoša šī vitamīna lietošana ir svarīga gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Šis vitamīns ir būtisks normālai kaulu un zobu attīstībai un augšanai bērnu un pusaudžu vecumā, un tas palīdz uzturēt kaulu veselību pieaugušajiem un gados vecākiem cilvēkiem.

D vitamīns nepieciešams efektīvam kalcija uzsūkšanās procesam, tas regulē kalcija un fosfora vielmaiņu, palīdzot uzturēt normālu kalcija un fosfora koncentrāciju serumā, un veicinot normālu kaulu mineralizācijas procesu.

Ir pieejami plaši pierādījumi, ka D vitamīns palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību, veicina normālu imūnsistēmas darbību un tam ir īpaša loma šūnu dalīšanās procesā.

 

Olīvu eļļas nozīme

D vitamīns ir svarīgs taukos šķīstošs vitamīns - tas nozīmē, ka tas šķīst taukos un eļļās. Šis produkts uz olīvu eļļas bāzes garantē labāku D vitamīna uzsūkšanos un biopieejamību.

 

Kādos gadījumos D vitamīns ir nepieciešams?

Dažu pētījumu dati liecina, ka vairāk nekā 80% populācijas mūsu platuma grādos trūkst D vitamīna ziemā un aptuveni 30% - vasarā. Tādējādi, ja D vitamīns ādā neveidojas pietiekamā daudzumā, ir ieteicams to lietot papildus visu gadu.

Šis vitamīns ir nepieciešams jebkurā vecumā: bērniem sākot no dzimšanas, pieaugušajiem, sievietēm grūtniecības laikā un barojot bērnu ar krūti. Padzīvojušiem cilvēkiem ir īpaši svarīgi papildus lietot D vitamīnu (samazinātas šī vitamīna veidošanās ādā un uzsūkšanās zarnās dēļ), kā arī cilvēkiem ar lieko svaru (samazināta D vitamīna biopieejamība tā nogulsnēšanās dēļ organisma taukos).

Eiropas Pārtikas nekaitīguma iestāde (EFSA) ir konstatējusi, ka ieteicamā deva, kas droši lietojama 1 līdz 10 gadus veciem bērniem, ir 2000 SV (50 µg), bet mazākiem bērniem nevajadzētu lietot vairāk nekā 1000 SV (25µg) dienā. Ir pierādīts, ka 4000 SV (100 µg) D vitamīna dienā ir maksimālā deva, kas droši lietojama pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma. Šī pati deva ir droši lietojama sievietēm grūtniecības laikā un barojot bērnu ar krūti.

 

D vitamīna aerosola priekšrocības

D vitamīns kā uztura bagātinātājs pieejams dažādās formās: tablešu, kapsulu un šķīdumu veidā. Mutē izsmidzināms aerosols ar olīvu eļļu ir laba alternatīva citām formām.

Aerosola uzsūkšanās pakāpe ir par 50% augstāka salīdzinot ar mīkstajām želatīna kapsulām.

Turklāt aerosola forma ir ērtāka lietošanā. Vienā pētījumā bērniem, kurā tika salīdzināti divi lietošanas veidi, dalībnieki atzina, ka D vitamīns mutē izsmidzināma aerosola veidā bija viņiem piemērotāks (91%), nekā iekšķīgi lietojami D vitamīna pilieni (45%).

Šāds lietošanas veids ir ērts un nodrošina citu uzsūkšanās veidu, nevis uzsūkšanos no kuņģa-zarnu trakta, kas ir būtiska priekšrocība cilvēkiem ar uzsūkšanās traucējumiem vai cilvēkiem ar malabsorbciju.

Tā kā D vitamīns ir taukos šķīstošs vitamīns, šis produkts uz olīvu eļļas bāzes nodrošina labāku uzsūkšanos un biopieejamību.

 

VitirONTM - enerģijas avots visai ģimenei!

Līdzsvarots vitamīnu un minerālvielu komplekss pieaugušajiem un bērniem. Katra forma rūpīgi veidota, ņemot vērā lietotāju vajadzības, lai nodrošinātu ātru un maksimālu vitamīnu un minerālvielu uzsūkšanos, kā arī augsti efektīvu sastāvu pacientu imunitātes, fiziskā un vispārējā veselības stāvokļa, un augsta enerģijas līmeņa uzturēšanai.

 

VitirONTM D3 Olive SUN 1000 IU, 2000 IU, 4000 IU

D3 vitamīns ar augstu uzsūkšanās pakāpi aerosola veidā. Dabiskas olīveļļas bāze, kas nodrošina labāku uzsūkšanos, nekā lietojot tabletes, vai par 50% augstāku uzsūkšanos, salīdzinot ar mīkstajām želatīna kapsulām. Ar lielisku apelsīnu garšu, kas maskē olīvu eļļas garšu.

Augsta D3 vitamīna deva katrā izsmidzināšanas reizē. D3 vitamīns palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, normālu muskuļu darbību, veicina normālu imūnsistēmas darbību, kā arī tas nepieciešams normālai kaulu augšanai un attīstībai bērniem.

 

VitirONTM Active Suscaps: enerģijas avots katrai dienai. Satur 100% ieteicamos vitamīnus un minerālvielas. Pateicoties īpašām Suscaps kapsulām, kur vitamīni un minerālvielas ir eļļas suspensijas veidā, nodrošina ātru un maksimālu visu vitamīnu, minerālvielu un aminoskābju uzsūkšanos organismā. Šie vitamīni palīdz uzturēt enerģijas līmeni, imunitāti, fizisko un vispārējo veselības stāvokli.

 

VitirONTM Man MultiLong: vitamīni un minerālvielas, kas paredzēti īpaši vīriešiem ilgstošai enerģijas saglabāšanai. Īpašas ilgstošas darbības kapsulas nodrošina vitamīnu un minerālvielu atbrīvošanos 5 stundu laikā, kas garantē vitamīnu un minerālvielu pieejamību organismā visas dienas laikā un palīdz tiem labāk uzsūkties, veicinot ilgāku augsta enerģijas līmeņa saglabāšanu, salīdzinot ar standarta vitamīnu preparātiem.

Īpaši piemērotas tiem, kam intensīvas fiziskas un intelektuālas slodzes, vai ilgstošu fizisku aktivitāšu dēļ nepieciešams ILGTERMIŅA vitamīnu un enerģijas avots. Šie vitamīni paredzēti ilgstošai enerģijas līmeņa, imunitātes, fiziskās, vispārējās un psihiskās veselības uzturēšanai.

 

VitirONTM KIDS Toys, Fruits, Basketball: augsti efektīvs 10 vitamīnu un minerālvielu komplekss bērnu veselībai un attīstībai, kas apvienots garšīgā košļājamā pastilā, kas bērniem garšos. 100% dabiska augļu un ogu garša, nesatur mākslīgas krāsvielas. Nesatur konservantus.

 

VitirONTM KIDS Immunity: augsti efektīvs 11 vitamīnu un minerālvielu komplekss bērnu attīstībai un imunitātei. Ar paaugstinātu C un D vitamīnu saturu, kā arī selēnu un B6 vitamīnu, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību, cīnoties ar slimībām un stiprinot imunitāti. Šis komplekss apvienots garšīgā košļājamā pastilā, kas bērniem garšos. 100% dabiska ogu garša, nesatur mākslīgas krāsvielas. Nesatur konservantus. Nesatur laktozi. Nesatur lipekli.

 

VitirONTM Pregnancy: īpaši veidota multivitamīnu tablešu un Omega-3 taukskābju kompleksa kapsulu kombinācija mātes un bērna veselībai un attīstībai. Nodrošina ar uzturvielām, kas ir būtiskas grūtniecības laikā: sākot no plānošanas līdz pat krūts barošanas periodam. Ražots Lielbritānijā, atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Satur DHS lielā devā. Nesatur konservantus un laktozi.

1 ieraksts

 • 1