Uztura bagātinātāju reģistrs

PVD reģistru mājaslapā tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes. Sapratu Sīkdatņu politika
Dati atlasīti pēc Reģ. nr. 8809 8809
Reģ.nr. Nosaukums Atbildīgais uzņēmums Vairāk
8809 ŽEŅŠEŅA TINKTŪRA (Paziņots 2013.) SIA farmaceitiskā firma ''ANISS''

Papildu informācija

Reģistrācijas numurs: 8809
Ražotājs: Tveras farmaceitiskā fabrika, AAS
Krievija
Atbildīgais uzņēmums: SIA farmaceitiskā firma ''ANISS''
40103098468
Ulbrokas iela 19A, Rīga, LV-1021, Latvija
Pagatavojuma veids: šķidrums
Garša: -
Fasējuma vienības lielums: 25 ml vai 30 ml vai 50 ml
Iepakojuma vienības lielums: 25 ml vai 30 ml vai 50 ml
Ieteicamā diennakts deva: 60 pilieni
Sastāvs: • Etilspirts
• Žeņšeņa saknes (Panax ginseng) - 0,3 g

Marķējuma teksts

ŽEŅŠEŅA TINKTŪRA

Uztura bagātinātājs

Sastāvdaļas 20 pilienos (1 ml) / 60 pilienos (3 ml): etilspirts (konservants), Žeņšeņa saknes  0,1g/0,3g.

Alk. 67 tilp % .

Žeņšeņa palīdz uzturēt optimālu izturību, piešķir enerģijas sajūtu un vitalitāti, fiziskās un emocionālās labsajūtas.

Lieto: iekšķīgi, atšķaidot  nelielā ūdens daudzumā 20 pilienus 2-3 reizes dienā 30-40 minūtes pirms ēšanas. Lietošanas ilgums 30-40 dienas.

Lietošanas ierobežojumi: produkta komponentu individuālas nepanesības gadījumos, pie arteriālas hipertensijas, sirdsdarbības traucējumiem, paaugstinātas uzbudināmības, epilepsijas, konvulsīviem stāvokļiem, miega traucējumiem, akūtas infekciju slimības, hroniskas aknu slimības, grūtniecēm un mātēm, kas baro bērnu ar krūti, bērniem līdz 12 g.v. Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu!

Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus! Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu! 

Norādījumi: lai izvairītos no miega traucējumiem, tinktūru nav ieteicams lietot dienas otrajā pusē. Ir skaidri izteikta sezonālā ietekme: rudenī un ziemā lietošana ir visefektīvākā.

Uzglabāt tumšā, bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā 15-25°C.

Neto tilpums: 25ml vai  30ml vai 50ml.

Partijas Nr. un ieteicams līdz: skat. uz iepakojuma.

Ražotājs: AAS  “Tveras farmaceitiskā fabrika”, Krievija.

 Importētājs Latvijā: SIA "ANISS", Rīga, Ulbrokas 19A.

 

 

 

 

1 ieraksts

  • 1