Uztura bagātinātāju reģistrs

PVD reģistru mājaslapā tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes. Sapratu Sīkdatņu politika
Dati atlasīti pēc Reģ. nr. 11312 11312
Reģ.nr. Nosaukums Atbildīgais uzņēmums Vairāk
11312 Lactoflorene® COLESTEROLO (2018.) SIA ''PN Baltic''

Papildu informācija

Reģistrācijas numurs: 11312
Ražotājs: S.I.I.T. srl - Pharmaceutical & Dietetic Contract Manufacturing
-
Via Ariosto 50/60 - 20090 Trezzano sul Naviglio (Milano), Itālija
Atbildīgais uzņēmums: SIA ''PN Baltic''
40103699134
K. Ulmana gatve 119, Marupe, LV 2167, Latvija
Pagatavojuma veids: pulveris
Garša: -
Fasējuma vienības lielums: divdaļīgā paciņa DUOCAM® pa 4,8 g
Iepakojuma vienības lielums: 20 divdaļīgās paciņas DUOCAM®
Ieteicamā diennakts deva: 1 divdaļīgā paciņa DUOCAM®dienā
Sastāvs: • E 420 – Sorbīti
• E 551 – Silīcija dioksīds
• E 330 – Citronskābe
• E 955 – Sukraloze
• E 412 – Guāra sveķi
• Maltodekstrīns - - mg
• Aromatizētājs - - mg
• Dzīvotspējīgas pienskābās baktērijas Bifidobacterium longum BB 536® - 50 mg
• Sarkano rauga rīsu (Oryza sativa) sēklu ekstrakts (satur 2,99 mg monakolīnu K) - - mg
• Holīns (holīna bitartrāts) - 86 mg
• Bergamote (Citrus bergamia Risso&Poit), augļi, ekstrakts - 400 mg
• Grieķu sierāboliņš (Trigonella foenum), sēklas, ekstrakts - 10 mg
• NIACĪNS (nikotīnamīds) - 16 mg NE

Marķējuma teksts

 

MARĶĒJUMA PARAUGS

 

Lactoflorene® COLESTEROLO. Jauna formula. Uztura bagātinātājs ar saldinātāju, lakto baktērijām, fermentētiem sarkanajiem rīsiem, niacīnu, holīnu, Bergamoti un grieķu sierāboliņu.  Nesatur glutēnu un laktozi.

Sastāvā esošais holīns veicina normālu lipīdu un homocisteīna vielmaiņu, kam savukārt ir būtiska loma kardiovaskulārās sistēmas darbībā. Savukārt grieķu sierāboliņš palīdz uzturēt fizioloģisko lipīdu līmeni asinīs, palīdz kontrolēt holesterīna un triglicerīdu vielmaiņu un niacīns veicina normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

Vidējais apzīmējums:

Diennakts deva

(1 paciņa)

%  NRV*: no ieteicamās diennakts devas*

Sarkano fermentēto rīsu monakolīni

2,99 mg

 

 

Vitamīns PP (niacīns)

16 mg NE

100%

Holīns

86 mg

 

Bergamotes sausais ekstrakts

400 mg

 

Grieķu sierāboliņa sausais ekstrakts

10 mg

 

Bifidobacterium longum BB536**

1 miljrd. KVV***

 

 

* NRV:  uzturvielu atsauces vērtība (ES Regula Nr. 1169/2011);** Ja produkts tiek pareizi uzglabāts, dzīvo šūnu skaits tiek uzglabāts līdz derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz kastītes; ***KVV – koloniju veidojošās vienības.

20 divdaļīgas paciņas DUOCAM®. Neto masa 96 g . Viena individuāla paciņa 4,8g.
Sastāvdaļas dienas devā (1 divdaļīgā paciņā DUOCAM® 4,8g):

A daļā: apjoma palielinātājs: sorbīts*, maltodekstrīns, Bergamotes sausais ekstrakts 4:1 (Citrus bergamia Risso & Poit, augļi); holīna bitartrāts;

skābuma regulētājs: citronskābe;sarkano rauga rīsu ekstrakta 5:1 (Oryza sativa L., sēklas) fermentēts ar Monascus purpureus, titrēts līdz 3,00% kopējā Monakolīns daudzumā; aromatizētājs; niacīns (nikotīnamīds); pretsalipes viela: silīcija dioksīds; grieķu sierāboliņa sausais ekstrakts 6:1 (Trigonella foenum-graecum L., sēklas); saldinātājs: sukraloze; stabilizētājs guāra sveķi.
B daļā: maltodekstrīns, apjoma palielinātājs: sorbīts*, dzīvotspējīgas pienskābās baktērijas Bifidobacterium longum BB 536®, pretsalipes viela: silīcija dioksīds.

Lai nodrošinātu produkta sastāvdaļu optimālu saglabāšanu, tiek izmantots DUOCAM® iepakojums: paciņas ir sadalītas 2 daļās A un B, kas neļauj sastāvdaļām mijiedarboties līdz sajaukšanai. Pieaugušajiem lietot 1 DUOCAM® paciņu dienā, vēlams pirms pamata ēdienreizes. DUOCAM® paciņas saturu izšķīdināt ūdens glāzē (200 ml) un uzreiz izdzert pagatavoto škīdumu. Lietošanas ierobežojumi: produkts satur poliolus, pārmērīga lietošana var izraisīt caureju veicinošu iedarbību. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Uzglabāt bērniem līdz 3 gadu vecumam nepieejamā vietā. Vienā dienā nedrīkst uzņemt 3 mg vai vairāk sarkano fermentēto rīsu monakolīnu no jebkādiem uztura avotiem. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Cilvēkiem, kas lieto medikamentus, minēto produktu vajadzētu lietot tikai ārsta uzraudzībā. Nelietot grūtniecēm, ar krūti barojošām sievietēm, bērniem, kas jaunāki par 18 gadiem, un pieaugušajiem, kas vecāki par 70 gadiem. Veselības traucējumu gadījumā par šī produkta lietošanu konsultējieties ar ārstu. Nelietojiet šo produktu, ja lietojat holesterīna līmeni pazeminošas zāles. Nelietojiet šo produktu, ja jau lietojat citus produktus, kas satur sarkanos fermentētos rīsus. Ļoti svarīgi ievērot pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un veselīgu dzīvesveidu. Uzglabāt sausā, tumšā un bērniem nepieejamā vietā, temperatūrā, kas nepārsniedz +25°C. Minimālais uzglabāšanas termiņš attiecas uz pareizi uzglabātu produktu neatvērtā iepakojumā. Partijas numurs un ieteicams līdz (beigām) skatīt uz iepakojuma. Ražotājs: S.I.I.T. s.r.l., Via Ariosto 50/60 – 20090 Trezzano sul Naviglio (Milano), Itālija izgatavots pēc pasūtījuma Montefarmaco OTC SpA, Via IV Novembre, 92-20021 Bollate, Itālija.

Importētājs, kurš pilnvarots pieņemt pretenzijas no patērētājiem Latvijas/Lietuvas/Igaunijas teritorijā: SIA “PN BALTIC”, Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupe, LV-2167, tel. +371 20122122, e-pasts: info@pnbalt.lv

 

1 ieraksts

  • 1