Uztura bagātinātāju reģistrs

PVD reģistru mājaslapā tiek izmantotas tehniskās sīkdatnes. Sapratu Sīkdatņu politika
Dati atlasīti pēc Nosaukums BACOPA (2019 11974
Reģ.nr. Nosaukums Atbildīgais uzņēmums Vairāk
11974 BACOPA (2019.) The Himalaya Drug Company, SIA

Papildu informācija

Reģistrācijas numurs: 11974
Ražotājs: The Himalaya Drug Company
Indija
Atbildīgais uzņēmums: The Himalaya Drug Company, SIA
40003785707
Sniķeres iela 29 k-1, Rīga, LV-1067, Latvija
Pagatavojuma veids: tablete
Garša: -
Fasējuma vienības lielums: tabletes pa 750 mg
Iepakojuma vienības lielums: 60 tabletes
Ieteicamā diennakts deva: 1 tablete
Sastāvs: • Bakopas auga ekstrakts (Bacopa monnieri Pennell) - 250 mg
• Bakopas auga pulveris (Bacopa monnieri Pennell) - 500 mg

Marķējuma teksts

LABSAJŪTA IR CEĻŠ UZ LAIMI

Bacopa

Uztura bagātinātājs.

Reģ. Nr.: 11974

Bakopa palīdz uzturēt mentālo modrību un pastiprināt atmiņu.

Neto masa: 45 g. Iepakojumā: 60 tabletes.

Pirmsākumos saukts par Brahmi, kas nozīmē "garīgs, svēts un dievišķs". Mūsdienās bakopa tiek uzskatīts par vienu no lieliskākajiem zināmajiem adaptogēniem, kas spēcina atmiņu un sniedz garīgu modrību. Pētnieki ir piedāvājuši neskaitāmas bakopa iespējamās iedarbības, ieskaitot garīgo modrību, verbālo mācīšanos, atmiņas uzlabošanu, palīdz samazināt aizmāršību un veicina normālu mentālo skaidrību, koncentrāciju un noturību.

Mēs, Himalaya, izstrādājam tradicionālos uztura bagātinātājus, balstoties uz 5000 gadu seno zinātni Ājurvēdu, kas uzskata, ka atgriešanās pie veseluma sākas ar dzīvesprieka uzturēšanu. Mēs uzticamies dabas veltēm un unikālajām attiecībām starp augu un tā dzimto augsni, lai nodrošinātu nemainīgu mūsu produktu sniegto labumu.

 

Sastāvdaļas (norādītais sastāvdaļu daudzums atbilst produkta diennakts devai - 1 tabletei):  Bakopas (Bacopa monnieri) auga pulveris* 500 mg, Bakopas (Bacopa monnieri) auga ekstrakts (11,11:1) * 250 mg.

* Bioloģiskā lauksaimniecība ārpus ES

 

Ieteicamā diennakts deva pieaugušajiem: 1 tablete dienā. Lietošana: 1 tablete dienā ēšanas laikā.

Uzglabāt temperatūrā līdz 300C.  Neuzglabāt tiešos saules staros. Nesasaldēt.

Ieteikums:  Neizmantot uztura bagātinātājus kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotājus. Brīdinājumi:  Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.  Pirms uztura bagātinātāja lietošanas, sazinieties ar ārstu, ja esat grūtniece, barojat ar krūti vai lietojat zāles, ir akūta slimība vai tiek plānota ambulatorā procedūra. Blakusparādību gadījumā pārtrauciet lietošanu un konsultējaties ar ārstu. Piemērots vegāniem. Nesatur kviešu, lipekļa, kukurūzas, sojas un piena izcelsmes sastāvdaļas.

Ražošanas licences nr., partijas nr.  un ieteicams līdz: skatīt uz iepakojuma. Importētājs un izplatītājs:  SIA „The Himalaya Drug Company”, Elizabetes 11-10, Rīga, LV-1010, Latvija. Tālr: 67854168 www.himalayawellness.eu Ražotājs: The Himalaya Drug Company, Makali, Bangalore 562 162, Indija. Izcelsmes valsts: Indija. ® - Reģistrēta preču zīme. Preču zīmes īpašnieks: Himalaya Global Holdings Ltd.  Licencēts lietotājs: The Himalaya Drug Company

 

IN-BIO-149 Lauksaimniecība ārpus ES

1 ieraksts

  • 1